Terra-Vac Colt slide
drieluik colt

Terra-Vac Sweeper
Terra-Vac Stud
Terra-Vac Ferret

Terra-Vac wyposażenie do utrzymania gruntów

Urządzenia do czyszczenia stajni i wybiegów Terra-Vac, wyposażenie do utrzymania gruntów

Naszym głównym priorytetem są urządzenia do czyszczenia wybiegów, wszelkiego rodzaju zastosowania do utrzymania gruntów pól golfowych, parków, przestrzeni miejskich, zakładów utylizacji odpadów i firm zajmujących się wynajmem sprzętu.

Produkujemy urządzenia ssące i zamiatarki, odpowiednie dla różnych rozmiarów i budżetów. Znakomita konstrukcja, jakość elementów i dokładne wykonanie zapewniły Terra-Vac zaszczytną reputację, najwyższej efektywności i nadzwyczajnej niezawodności. Terra-Vac produkuje wydajne urządzenia do czyszczenia gruntu odpowiednie na każdą porę roku, zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy w kolejnych latach.

Komercyjne urządzenia do utrzymania gruntów

Od małych parków, po prestiżowe pola golfowe, urządzenia Terra-Vac znajdują zastosowanie przy usuwaniu liści, gałęzi, pozostałości po wertykulacji czy ściętej trawy. Ponadto, używa się ich również do “pielęgnacji”, poprawiając wygląd i wzmagając wzrost trawy. Wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu wysokiej jakości elementów. Zapewnia to bardzo długą żywotność przy minimalnej konserwacji. Nadzwyczajny stosunek jakości do ceny. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy modyfikować nasze produkty, by spełnić specjalne wymagania klienta.

Zalety zamiatarki

  • Zamiatarki zapewniają obsługę dużych obszarów w krótkim czasie, nawet do 8 akrów na godzinę oraz umożliwiają ustawienie wysokości zamiatania, co pozwala na oczyszczanie powierzchni przy minimalnym uszkodzeniu trawy
  • Wysokość zamiatania może być ustalona dla wertykulacji, usuwania mchu i zeschniętej trawy, co poprawia jej wzrost.
  • Regularne korzystanie pomaga wygładzić łąki i poprawia powierzchnię.
  • Przegroda w zbiorniku umożliwia wykorzystanie pełnej pojemności, przez przesypywanie materiału do tylnej części.
  • Wysokość przesypywania od 140 do 180 cm umożliwia usuwanie odpadów do wiader lub wózków.
  • Zamiatanie wstrząsa powierzchnią gruntu, dostarczając składniki odżywcze do gleby i usprawniając odprowadzanie wody.
  • Średnia żywotność zamiatarki jest wystarczająco długa, by zainwestować od € 2 500,00 do € 17 000,00; czego uzasadnieniem jest zwrot z inwestycji.
  • Inwestycja w zamiatarkę pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ wyeliminowana zostaje praca ręczna.

Dlaczego Terra-Vac?

To bardzo proste, urządzenia Terra-Vac są odpowiednie do zadań, do których zostały stworzone; muszą pracować przez wiele lat w bardzo nieprzyjaznym otoczeniu, w związku z czym powinny być wytrzymałe.

Sercem każdego urządzenia jest niezawodny wentylator, posiadający cztery łopatki, który wytwarza niezwykle silny ciąg powietrza. Wytwarzana siła ssąca jest tak silna, że węże o średnicy 20 lub nawet 30 cm mogą być używane do zbierania każdego rodzaju materiałów, z niewielkim ryzykiem zatkania. Gdy materiał przechodzi przez wentylator, jest on rozdrabniany i zrzucany do zbiornika.

Napęd wentylatora, czy to z silnika, czy z wałka napędowego ciągnika, jest przekazywany zawsze przez bliźniacze pasy klinowe, chroniące przed przeciążeniem.

Znakomita konstrukcja, jakość elementów i dokładne wykonanie zapewniły Terra-Vac zaszczytną reputację, najwyższej wydajności i nadzwyczajnej niezawodności. W sporadycznych przypadkach, gdy coś nie działa właściwie, zapewniamy znakomity serwis posprzedażowy.

Kolejną wyróżniającą nas rzeczą jest elastyczność; rozumiemy, że nasi klienci mają specjalne wymagania odnośnie rozmiaru, dopasowania do budynku lub oznakowania zgodnego z identyfikacją firmy, w takich przypadkach Terra-Vac zawsze stara się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.